Styret og utvalg 2021

Valg - AJFF – Halden - 2021


Hovedstyre:


Leder: Bjarne Granli, valgt for 1 år

Nestleder: John Edquist, valgt for 2 år

Sekretær: Jon Remi Prang, valgt for 1 år

Kasserer: Per - Arne Gjødalstuen,valgt for 2 år

Studiesekretær: Martin M. Petersen, valgt for 1 år

Styremedlem (1): Camilla Johansen, gjenstår 2 år

Styremedlem (2): Anne-Lise Johansen, valgt for 2 år

Varamedlem (1):

Varamedlem (2): Terje Amundsen, valgt for 1 år

Varamedlem (3): Bent Rørmyr, valgt for 1 år.


Barne- og Ungdomsutvalget, velges for 1 år:

Leder: 

Medlemmer: 

 

Hytteutvalget Enningdalen, velges for 1 år.

Leder: Rolf Ganerød

Medlemmer: Bent Rørmyr, Mona Ganerød, Fredrik Henriksen, Lars Erik Høiby.


Bekkeutvalget / Fiskeutvalget, velges for 1 år:

Leder: Jon Terje Vaglen

Nestleder: Simen Skammelsrud

Medlemmer: Robin Granfeldt, Pål Espen Thorvik, Morten Dalby, Geir Morten Karlsen, Vidar Thoresen.


Elveutvalget, velges for 1 år:

Leder: Ragnar Itland.

Medlemmer: Geir Jensen, Camilla Johansen, Kent H. Hansen, Tommy Svendsen.


Kvinnekontakt: Camilla Johansen, velges for 1 år.

 

Klekkeriutvalget, velges for 1 år:

Leder: Terje Amundsen.

Medlemmer: Olav Nesbakken, Morten Waldenstrøm, Henning Labråten, Jan Paulsen, Simen Skammelsrud, Michael Jensen, Lars Ekhaug.


Tistautvalget, velges for 1 år:

Leder: Terje Amundsen

Medlemmer: Geir Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Ekrem Potorqoj, Michael Jensen, Tommy Gundersen.


Lerdueutvalget, velges for 1 år:

Leder: Arild Dahl, inntil videre.

Medlemmer: Lars Ole Bergstrøm, Ole Kristian Nybøle, Thomas Hansen.


Jaktutvalget, velges for 1 år, 

Leder:Rino andreassen.

Medlemmer: Leder i utvalget melder fra hvilke som er med. 

Elgbanen i Svendsdalen:

Leder: Roy Egil Nilsen, valgt for 2 år.

Medlem: Egil Brekke, gjenstår 1 år.


Fest-, arrangements- og husutvalget, velges for 1 år:

Leder: Anne - Lise Johansen.

Medlemmer: Mona Ganerød, John Edquist, Gro Mette Nilsen, Roald Larsen.

 

Bueskytterutvalg, velges for 1 år:

Leder: Per - Ole Rørmyr.

 
Fiskebørs, velges for 1 år: Olav Nesbakken

Webredaktør, velges for 1 år: Rune Andersen 

Matrialforvalter, velges for 1 år: Styret finner en person 

 

Revisorer:

Medlem: Steinar Torp, gjenstår 1 år
Personlig vara: Morten Dalby, gjenstår 1 år.
 
Medlem: Arild Martinsen, veldges for 2 år
Personlig vara: Gro Mette Nilsen, velges for 2 år.

 

Prosjekt- og finansutvalget:

Leder: Styret finner medlemmer til utvalget.

Medlemmer: 


Valgkomité:

Leder:  Arild Martinsen, gjenstår 1 år.

Medlem 2 år: Steinar Torp, gjenstår 2 år.

Medlem 3 år: Styret finner en person til vk.

Sist oppdatert onsdag 14. april 2021 11:13